Zapraszamy na czerwcowe warsztaty rekrutacyjne w Krakowie!

Babki! Co za historia! Mamy niespodziankę:) Już od dłuższego czasu planowałyśmy zorganizować warsztaty podczas których mogłybyśmy Was poznać i porozmawiać o rekrutacji oraz tworzeniu swojej marki w biznesie. Poziom ekscytacji sięga zenitu, bo wreszcie udało się i ruszamy z pierwszą sesją spotkań.  Czerwcowe warsztaty przeznaczone są dla kobiet stojących na początku swej drogi zawodowej.

Zarejestruj się

Jeżeli czujesz się zagubiona w procesie przygotowania dokumentów aplikacyjnych oraz potrzebujesz konkretnych rad jak przygotować CV – to spotkanie jest właśnie dla Ciebie! Warsztaty nie będą przypominały nudnego wykładu – tego możesz być pewna! To co dla Ciebie przygotowujemy to: konkretne przykłady oraz praktyczne wskazówki, które od razu będziesz mogła wdrożyć w życie!

Stawiamy na jakość. Chcemy, aby każda z Was mogła stworzyć życiorys, który stanie się przepustką do wymarzonej kariery.

 • TEMAT: Przepis na skuteczne CV. Konkretne przykłady i praktyczne wskazówki dla początkujących.
 • KIEDY? 12 czerwca 2015 (piątek) 
  godz.10 – 12:00 – warsztaty,
  godz. 12:00 – 14:00 – indywidualne konsultacje CV, dostępne dla pierwszych 6 uczestniczek, które zapiszą się na spotkanie.
 • GDZIE? Biuro Google w Krakowie, sala GEK – Google for Entrepreneur, Rynek Główny – Pasaż 13.
 • CO W PROGRAMIE? Warsztaty z przygotowania skutecznego CV oraz indywidualne konsultacje dokumentów aplikacyjnych. Śledź uważnie bloga – szczegóły na bieżąco!
 • KTO? Szkolenie prowadzone będzie przez autorki bloga Babki w biznesie.
  Aga (profil LinkedIn) – tematykę rekrutacji, przygotowania odpowiedniego CV i funkcjonowania w wielkim biznesowym świecie zna od podszewki. Prowadziła procesy rekrutacyjne w jednych z największych firm internetowych na świecie.
  Edyta (profil LinkedIn) – budowa wizerunku oraz relacji w biznesie to jej zamiłowanie i codzienna praktyka od ośmiu lat. Jako Event Manager wdraża i testuje narzędzia służące do budowania wartościowych relacji biznesowych oraz autentycznej i profesjonalnej marki osobistej.
 • DLA KOGO? Dla kobiet rozpoczynających karierę zawodową, które potrzebują konkretnych wskazówek jak przygotować skuteczne CV.
 • JAK SIĘ ZAPISAĆ? Wystarczy, że wypełnisz formularz online: http://warsztatybabkiwbiznesie.evenea.pl/. Uwaga! Ilość miejsc jest ograniczona. Mamy do rozdania tylko 30 darmowych biletów! Zapisy przyjmujemy do 07.06.2015 r. 

Zarejestruj się

To pierwsze nasze spotkanie, ale szykujemy takich więcej! Zapisz się do babskiego newslettera, a będziesz systematycznie otrzymywać wszelkie informacje o zbliżających się eventach!

Jeżeli masz jakieś pytania – napisz do nas wiadomość na: kontakt@babkiwbiznesie.pl