Muzyczne perełki inspirowane Sokratesem | 11.

By poniedziałek, Luty 23, 2015 0 No tags Permalink 0

Nie znosisz marnowania czasu? Nie znasz nudy? Ktoś lub coś Cię nieustannie fascynuje lub ciekawi? Życie Cię po prostu kręci? Mnie bardzo – do życia mam słabość 😉 Lubię je. Ba! kocham! Jest jeden mały feler w tej „bajce”… doba ma 24 godziny i nijak czas nie chce się rozciągnąć.

Jeżeli powyższe, brzmi dla Ciebie znajomo – to dorzucam ISTOTNĄ kwestię. Biegnąc przez życie, pamiętaj o zatrzymywaniu się i delektowaniu się chwilą w trybie slow motion. Wciąż biegnąc można minąć coś, kogoś lub minąć się samej ze sobą.

Dlaczego o tym piszę?

Chcę Ci przypomnieć, że wrzucanie na luz jest potrzebne! Z czasem (jak kto woli „z wiekiem”) doceniam coraz bardziej te momenty, kiedy po prostu mogę złapać oddech i spojrzeć na świat, ludzi i siebie z dystansem, po prostu być. Sobotę spędziłam niczym perfekcyjna pani domu i wiesz co? „Bawiłam się wyśmienicie, choć jedyne co mam wspólne z perfekcyjną panią domu to słabość do dobrego jedzenia 😉 Dzięki tej „leniwej” sobocie mogłam nadrobić muzyczne zaległości. Oh tyle muzycznego dobra towarzyszyło mi cały dzień! Wybrałam dla Ciebie 7 perełek – mam nadzieję, że „wpadną” Ci w ucho.

Gdzie w tym wszystkim  Sokrates?

I’m wise enough to know I know nothing.
I’m free enough to know it’s all loving.

W 100% zgadzam się z powyższym, a przypomniała mi o tym piosenka, której możesz posłuchać w dzisiejszym muzycznym mixie!

Na liście utworów tyle muzycznego dobra! znajdziesz:

#1 Zak Abel & Joker | Wise Enough

 

#2 Florence and The Machine | What Kind Of Man

 

 

#3 The Milk | Deliver Me

 

 

#4 Broken Back | Halcyon Birds

 

 

#5 FMLYBND | Letting Go

 

 

#6 Matt Woods | In The Dark

 

 

#7 Jacob Banks | Say Something

 

 

Posłuchaj pełnej muzycznej playlisty  tyle muzycznego dobra!

Inne listy utworów z serii „co nam w pracy gra?” znajdziesz na kanale Babki w biznesie na YouTube.

Jeżeli chcesz podzielić się opinią, dodać coś od siebie lub zapytać – komentuj na blogu lub napisz do nas na: kontakt@babkiwbiznesie.plBabki w biznesie znajdziesz także na: Facebooku i YouTube.

em.