Babki aplikują | część 8.

By poniedziałek, Grudzień 22, 2014 0 No tags Permalink 0

Drogie Babki, dziś na świątecznym stole ofert, serwujemy nową porcję ciekawych inicjatyw i propozycji praktyk. Mamy nadzieję, że  przypadną Wam do gustu. Powodzenia miłe Panie 🙂

Polska Akcja Humanitarna oraz europejska sieć GLEN zaprasza do udziału w rocznym cyklu edukacyjnym ze stażami w Ugandzie, Tanzanii i Kenii. Uczestniczki wezmą udział w międzynarodowych szkoleniach z edukacji globalnej, będą pracować w organizacjach pozarządowych w Afryce Wschodniej, a po powrocie do Europy sprawdzą się w roli edukatorów. Na zgłoszenia PAH czeka do 7 stycznia 2015 roku. Dowiedz się więcej»

Podejmij świąteczne wyzwanie Universum i wygraj tygodniowy wyjazd do jednego z biur w Singapurze, Nowym Jorku lub Sztokholmie! Dowiedz się więcej»

Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego zainaugurowała VIII edycję Konkursu „Teraz Polska” dla przedsięwzięć innowacyjnych. Głównym celem Konkursu jest wyłonienie najbardziej nowatorskich rozwiązań usprawniających dotychczasowe procesy produkcyjne i stosowane technologie. Wnioski konkursowe VIII edycji Konkursu „Teraz Polska” dla przedsięwzięć innowacyjnych będą przyjmowane do 23 stycznia 2015. Dowiedz się więcej»

Praktyki 

PWC | Praktyki w zespole Risk Assurance, w ramach programu będziesz odpowiedzialna  za wsparcie zespołu w przeglądach systemów informatycznych, procedur i praktyk stosowanych w działach informatycznych, oraz za testowanie kontroli w procesach biznesowych i procesach IT. Dowiedz się więcej»

KPMG | Praktyki w dziale Management Consulting – HR Advisory, będziesz odpowiedzialna za wsparcie pracowników działu w realizacji projektów doradczych z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi, oraz za opracowywanie zasobów wiedzy na temat obsługiwanych klientów i danych sektorów rynku. Dowiedz się więcej»

PNB Parisbas | Praktyki w dziale prawnym i zgodności z procedurami, do Twoich zadań będzie należało redagowanie i formatowanie dokumentów,  przygotowywanie raportów w zakresie Compliance, czy też weryfikacja dokumentacji klienta w związku z wymogami ustawy o przeciwdziałaniu praniu brudnych pieniędzy. Dowiedz się więcej»

LOGOS POLSKA Sp. z o.o. | Researches/Analysis, będziesz odpowiedzialna za badania rynków, analizę danych makroekonomicznych, wyszukiwanie informacji, redagowanie raportów oraz tłumaczenie dokumentów. Dowiedz się więcej»

Powodzenia! A.