Babki aplikują | część 10.

Zaczynamy tydzień z nową garścią propozycji szkoleń i staży. Ofert jest sporo, mamy nadzieję, że znajdziecie coś dla siebie 🙂

  • Propozycje szkoleń

Kobiet w nowych technologiach, w nauce i w innowacjach jest na razie niewiele. Są za to wspaniałe, budują spektakularne kariery, zmieniają świat i chcą się dzielić z Wami swoimi doświadczeniami. Skorzystajcie z tego! 13 niezwykłych kobiet zdecydowało się zostać mentorkami w programieLean in STEM”. Poznajcie je, wybierzcie JEDNĄ z nich i wyślijcie aplikację. Program przeznaczony jest dla studentek i absolwentek wydziałów technicznych i ścisłych. Dowiedz się więcej» 

Business Link Kraków zaprasza na szkolenie Bartosza Kondaszewskiego, który zapozna Cię z kluczowymi zasadami finansów przedsiębiorstw. Dowiesz się  wszystkich najważniejszych pojęć i zasad z obszaru finansów przedsiębiorstw, które warto znać zaczynając przygodę z własnym biznesem. Dowiedz się więcej» 

26 lutego br. Biuro Karier KUL zaprasza na bezpłatne szkolenie z podstaw inwestowania na giełdzie organizowane w ramach programu Akcjonariat Obywatelski realizowanego przez Ministerstwo Skarbu Państwa i partnerów programu. Zapowiada się ciekawie ! 🙂 Dowiedz się więcej» 

  • Propozycje staży

Jeromino Martins (Warszawa) zaprasza do składania aplikacji na Program Management Trainee. Jest to oferta pracy dla absolwentek studiów magisterskich oraz studentek ostatnich lat studiów, przygotowująca ich do objęcia w niedalekiej przyszłości odpowiedzialnych stanowisk w strukturach firmy. Dowiedz się więcej» 

Danone (Warszawa) szuka stażystek na cztery oddzielne stanowiska w obszarze IT. Program obejmuje na roczny program stażowy podczas którego będziesz częścią międzynarodowego środowiska pracy, obejmiesz piecze nad ciekawymi projektami oraz doświadczysz bezpośredniego kontaktu z biznesem. Dowiedz się więcej» 

HR Business Partners (Warszawa) poszukuje osoby zainteresowanej przeprowadzeniem projektu badawczego w ramach stażu, dot. etyki środowiska pracy w przedsiębiorstwach działających w Polsce. Zgłoszenia (CV i list motywacyjny) prosimy kierujcie na adres: monika.glownia@hrbp.pl do dnia 23 stycznia. 

TVN (Warszawa) poszukuje stażystki do Zespołu Literackiego. Jeśli chciałabyś poznać pracę zespołu, uczestniczyć w grupach twórczych przy kreowaniu fabuł i seriali oraz planujesz związać swoją przyszłość zawodową z mediami, to zapraszamy do aplikowania! Dowiedz się więcej» 

Pozdrawiam! A.